Close

   
 
          
 



“El curiós incident del gos a mitjanit”

Thu, 24 Nov 2016

El dijous 24 de novembre, els alumnes de 4t d’ESO han anat al teatre Poliorama per gaudir de l’adaptació teatral de la famosa novel·la de Mark Haddon, “El Curiós Incident del Gos a Mitjanit” dirigida per Julio Manrique.  El protagonista és un noi de 15 anys, 'un jove amb alguns problemes de conducta', que s'enfronta a un misteri per resoldre. Una interpretació magistral i emotiva, que de ben segur recordaran durant molt temps.




NOTÍCIES
Fri, 12 May 2017
EXCURSIÓ 4t d’ESO
Fri, 05 May 2017
Art i Esport a Girona
Thu, 04 May 2017
“Bite me pens”
Mon, 24 Apr 2017
Hi havia una vegada...
Thu, 16 Feb 2017
WINTER SENSORY WORKSHOPS
Fri, 10 Feb 2017
Últimas tardes con Teresa
Thu, 09 Feb 2017
III Esprint de contes
Fri, 03 Feb 2017
I'm a Cook!
Thu, 02 Feb 2017
“First Lego League”
Thu, 19 Jan 2017
La plaça del Diamant
Tue, 20 Dec 2016
Projecte de Sostenibilitat
Mon, 19 Dec 2016
Christmas Festival
Fri, 16 Dec 2016
Treball de Recerca
Thu, 01 Dec 2016
Fapel
Wed, 16 Nov 2016
DIA DE LA CIÈNCIA
Thu, 27 Oct 2016
Fàbrica de la Coca-Cola
Thu, 27 Oct 2016
Cosmocaixa de Barcelona
Tue, 25 Oct 2016
La Marató de TV3
Fri, 21 Oct 2016
CONCURS DE PINTURA RÀPIDA
Wed, 19 Oct 2016
Barri jueu de Girona
Tue, 18 Oct 2016
Alcohol i drogues
Fri, 14 Oct 2016
Summer homework 2016
Mon, 18 Jul 2016
Distinció de les PAU 2016
Wed, 06 Jul 2016
SOPAR DE GRADUACIÓ
Fri, 01 Jul 2016
Resultats de les PAU



 
 
C/ Josep Pla 2-4, Urbanització Fornells Park. - Tel. 972 47 60 65 - Fax. 972 47 66 69 - 17458 Fornells de la Selva  |   Avís legal info@saintgeorgeschool.es